Tekirdağ Yol Yardım - Europ Assistance Yol Yardımı Hizmeti Kılıçlar Oto Kurtarıcı
Tekirdağ Oto Kurtarıcı Yol Yardımı

Yol Yardımı

 Yol yardım hizmetleri ile yalnızca aracınızı değil, sizi ve beraberinizdeki  yolcuları da önemsemekteyiz.

 
Europ Assistance yol yardım hizmetleri ihtiyaç duyulması halinde gerekli  asistans hizmetleri ile hem sizin hem aracınızın koruma altına alınmasını sağlar. Europ Assistance yol yardım hizmetleri kaza, arıza, yangın, hırsızlık veya aracın anahtar kaybında oluşacak zorluklara karşı size her türlü desteği vermektedir. Europ Assistance sizin  kendinizi iyi ve güvende hissetmeniz, yola devam edebilmeniz için reaktif  ve kişiselleştirilmiş çözümler sunmaktadır.
 
Europ Assistance yol yardım hizmetleri, yaşanabilecek  tersliklere rağmen yaşantının sizin için normal seyrinde devamına ikame araç, gerekli olması halinde  konaklama hizmetlerinin organizyonu, taksi ve otopark ücretlerinin geri ödenmesi gibi  hizmetlerle destek vermekte, arıza veya kaza halinde aracın yerinin tespiti, onarımının sağlanması, hatalı ve gerekli yedek  parçaların değişimi ve teminini de  sağlamaktadır. 
 
Europ Assistance Türkiye, araç üreticilerine, sigorta şirketlerine, bankalara, filo ve araç kiralama firmalarına ihtiyaç duydukları her an destek vermektedir. Üstelik yalnızca hususi araçlara değil kamyon ve motosiklet sınıfında da hizmet vermektedir.